JAUNUMI

Par atkritumu apsaimniekošanas līgumu pagarināšanu Skrīveru pagastā 2022.gadam

SIA “Ķilupe” informē, ka Skrīveru pagasta iedzīvotājiem būs iespēja pagarināt atkritumu apsaimniekošanas līgumus 2022.gadam klātienē Skrīveros.

Lasīt tālāk

Eglītes bez maksas var nodot atkritumu savākšanas laukumā Ogrē

Pēc svētkiem Ogres novada iedzīvotāji un uzņēmēji svētku eglītes, kas rotājušas māju, iestādi vai uzņēmumu, bez maksas aicināti nodot šķiroto atkritumu savākšanas laukumā Ogrē, Akmeņu ielā 43B.

Lasīt tālāk

Atkritumu apsaimniekošana ar BIG-BAG maisiem

Paplašinot SIA “ĶILUPE” sniegto pakalpojumu klāstu piedāvājam dažāda veida atkritumu apsaimniekošanu ar Big-Bag maisiem.

Lasīt tālāk

Kur nodot vieglo automašīnu riepas?

Straujiem soļiem tuvojas ziemas mēneši, kas nozīmē, ka autovadītājiem jāparūpējas par riepu maiņu saviem spēkratiem. Līdz ar to aktuāls kļūst arī jautājums, kur var nodot vecās, nolietotās automašīnas riepas? Un cik tas maksā?

Lasīt tālāk

Tekstila šķirošanas iespējas Ogres pilsētā

Turpinot paplašināt iedzīvotāju iespējas šķirot atkritumus un mainīt paradumus, SIA “ĶILUPE” sadarbībā ar Latvijas Zaļo punktu aicina iedzīvotājus nodot nevajadzīgos apavus un apģērbu speciālajos tekstila šķirošanas konteineros. Nevajadzīgos, bet atkārtotai izmantošanai, tostarp pārstrādei, vēl derīgos tekstilizstrādājumus iedzīvotāji aicināti nodot speciālā tekstila šķirošanas konteinerā.

Lasīt tālāk

Nolietoto elektrotehniku var nodot bez maksas

SIA “ĶILUPE” piedāvā privātpersonām, uzņēmumiem un pašvaldības iestādēm iespēju ērti bez maksas atbrīvoties no nolietotas elektrotehnikas.

Lasīt tālāk