JAUNUMI

Nolietoto elektrotehniku var nodot bez maksas

SIA “ĶILUPE” piedāvā privātpersonām, uzņēmumiem un pašvaldības iestādēm iespēju ērti bez maksas atbrīvoties no nolietotas elektrotehnikas.

Lasīt tālāk

Kur nodot vieglo automašīnu riepas?

Autoriepu maiņas bums pavasarī, kā arī rudeņos ikreiz aktualizē mūžseno apkārtējās vides aizsardzības jautājumu, jo bezatbildīgi ļautiņi, diemžēl, nolietotās riepas izmet ceļmalās, sadzīves atkritumu savākšanas vietās un pat mežos.

Lasīt tālāk

Par turpmāko atkritumu pieņemšanas kārtību Madlienas šķiroto atkritumu savākšanas laukumā

Sākot ar 11.04.2023., Madlienas laukumā - Madliena, "Šķirotava" turpmāk par maksu tiks pieņemtas vieglo automašīnu riepas, lielgabarīta un būvgružu atkritumi.

Lasīt tālāk

Ogres novadā tekstila materiālu nodošana kļūst pieejamāka

Lai mazinātu tekstila radīto vides piesārņojumu un veicinātu izstrādājumu atkārtotu izmantošanu, Ogres novadā tiek paplašinātas iespējas nodot tekstilu un aksesuārus tam paredzētos speciālos šķirošanas konteineros.

Lasīt tālāk

Tekstila šķirošanas iespējas Skrīveros un Koknesē

Turpinot paplašināt iedzīvotāju iespējas šķirot atkritumus un mainīt paradumus, SIA “ĶILUPE” sadarbībā ar AS “AJ Power Recycling” un SIA “3R” aicina iedzīvotājus nodot nevajadzīgos apavus un apģērbu speciālajos tekstila šķirošanas konteineros.

Lasīt tālāk

Bioloģisko atkritumu apsaimniekošana

Saviem klientiem piedāvājam uzsākt šķirot bioloģiski noārdāmos atkritumus. Bioloģiski noārdāmi atkritumi ir sausas pārtikas paliekas bez iepakojuma un zaļie atkritumi, kas efektīvi pārstrādājami biogāzē vai kompostā.

Lasīt tālāk

Atkritumu apsaimniekošana ar BIG-BAG maisiem

Paplašinot SIA “ĶILUPE” sniegto pakalpojumu klāstu piedāvājam dažāda veida atkritumu apsaimniekošanu ar Big-Bag maisiem.

Lasīt tālāk