EKO Dienas Aprīlī un Maijā

Pavasaris ir Lielās Talkas laiks, kad vairāk domājam par sava īpašuma un vides sakārtošanu. Atkritumu apsaimniekotājs SIA „Ķilupe” piedāvā gan privātmāju un dzīvokļu īpašniekiem, gan uzņēmumiem un pašvaldības iestādēm iespēju ērti un bez maksas atbrīvoties no nolietotas elektrotehnikas.

Eko Dienu laikā bez maksas tiks pieņemta visdažādākā sadzīves elektrotehnika – televizori, ledusskapji, veļasmašīnas, trauku mazgājamās mašīnas, datori un monitori, radioaparāti, mūzikas centri, magnetolas, telefoni, putekļusūcēji, gludekļi, fēni, tējkannas, blenderi un cita mazā virtuves sadzīves tehnika, mobilie telefoni un to lādētāji utt.

Atgādinām, ka nolietotās elektropreces nedrīkst būs izjauktas, t.i., piemēram, ledusskapim jābūt ar kompresoru, televizoram ar kineskopu, attiecīgi datoram ar mātes plati utt.
Sadzīves elektrotehnikas savākšana un izvešana notiks bez maksas šādos datumos:

  • EKO Diena Lielvārdes pilsētas iedzīvotājiem – 24.aprīlis,
  • EKO Diena Kaibalas, Jumpravas, Mazozolu, Ķeipenes, Madlienas, Taurupes, Krapes, Lēdmanes un Lauberes iedzīvotājiem – 25. un 26.aprīlis,
  • EKO Diena Skrīveru novada iedzīvotājiem – 27.aprīlis,
  • EKO Diena Ogres, Ogresgala, Ciemupes un Ķeguma pilsētas iedzīvotājiem – 28.aprīlis,
  • EKO Diena Suntažu pagasta iedzīvotājiem – 08. un 09.maijs,
  • EKO Diena Tomes un Birzgales pagastu iedzīvotājiem – 10. un 11.maijs.

Nolietotās elektrotehnikas savākšana un izvešana tiks organizēta ar „Ķilupe” transportu un darbaspēku, piebraucot pie katra klienta individuāli. Pakalpojumu var pieteikt pa tālruni 29104053 vai 65071222, kā arī sūtot e-pastu ar pieteikumu „EKO Diena” uz kilupe@gmail.com.